Aktualności
Premiera „Nie ufaj mu” Remigiusza Mroza i tydzień pod znakiem kryminałów – książki tańsze aż o 50%
13.07.2022

Premiera „Nie ufaj mu” Remigiusza Mroza i tydzień pod znakiem kryminałów – książki tańsze aż o 50%

Na pierwszy rzut oka wyglądają niepozornie. Nieopatrznie otwarte sprawiają jednak, że popołudnie w mgnieniu oka zmienia się w wieczór, a my wciąż i wciąż chcemy więcej. Kryminały, bo to właśnie o nich mowa, kryją więc niebezpieczeństwa – dosłownie i w przenośni. Dla wszystkich tych, którym emocje i szybsze bicie serca mimo to niestraszne, mamy dobrą wiadomość. Z okazji premiery nowej książki Remigiusza Mroza pt. „Nie ufaj mu” w dniach od 12 do 31 lipca ogłaszamy promocję. Sprawdź, które kryminały kupisz taniej!

Promocja na kryminały

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że za nieprzespane noce w dużej mierze odpowiadają kryminały. Właśnie dlatego – dla wszystkich tych, którzy jeszcze czekają na błogie wakacyjne lenistwo – ogłaszamy promocję. Bo w końcu kiedy kłaść się po zmroku, jeśli nie w czasie urlopu?

Co przygotowaliśmy? Zasady są proste. Od 12 do 31 lipca wszystkie kryminały kupisz u nas aż o 40% taniej. Robert Małecki, Aleksandra Marinina, a może Hanna Greń? Wybór należy do Ciebie.

Brzmi obiecująco? Uwaga: to jeszcze nie koniec atrakcji. Skoro o kryminałach mowa, to nie sposób tu nie przywołać jednego z najpoczytniejszych polskich autorów. Naszą promocją obejmujemy więc serię z Chyłką – najbardziej znany cykl Remigiusza Mroza.

Nie ufaj mu Autor: Remigiusz Mróz

Seria z Chyłką – rabat na książki Remigiusza Mroza

W wakacje planujesz nadrobić czytelnicze opóźnienia? W Twojej kolekcji kryminałów wciąż brakuje książek Remigiusza Mroza? Od 12 do 31 lipca wszystkie powieści z serii z Chyłką kupisz aż z 50% rabatem.

Dla miłośników Remigiusza Mroza mamy jeszcze jedną niespodziankę: 27 lipca nastąpi oficjalna premiera nowego tytułu. Książka jednak jest już dostępna w przedsprzedaży.

O czym opowiada? Nie ufaj mu”, najnowszy kryminał autora, to kontynuacja bestsellerowego „Wybaczam Ci – książki, w której „tajemnica” stanowi słowo kluczowe. Nie inaczej jest i tym razem, zwłaszcza gdy do głosu dochodzą demony z przeszłości. Sekrety, wieloznaczności i znaki zapytania – w tej powieści za sprawą jednej wiadomości wszystko staje na głowie. Bo w końcu… jak dobrze znamy naszych bliskich?

W promocji znajdziesz również m.in. takie tytuły, jak:

  • Afekt” – tom, w którym Joanna Chyłka, pozbawiona wyboru, mierzy się z zawodowym przekleństwem. To na jej barkach spoczywa obrona mężczyzny oskarżonego o pedofilię. Mężczyzny, którego – jakby tego było mało – łączą rodzinne więzy z kandydatem na prezydenta. A gdy do tego wszystkie dorzucimy medialny rozgłos sprawy? Przekonaj się, co powstanie z tej łatwopalnej mieszanki,
  • Egzekucja” – książka, w której pierwsze skrzypce odgrywają… emocje. Niepokój, złość, namiętność i czułość – znajdziesz je tutaj wszystkie. To właśnie w tej części Remigiusz Mróz skupia się na psychologicznych portretach bohaterów. Przybliża czytelnikom ich motywacje i ambicje, wyjaśnia, co Chyłce i Zordonowi w duszy gra,
  • Skazanie” – seria morderstw, tajemniczy tatuaż i Chyłka w roli oskarżającej? W piętnastym tomie serii nic nie jest takie, jak się wydaje. Tym bardziej, gdy sporo dzieje się także w życiu prywatnym – o ślubie nie wspominając.

Jak taniej, to w zestawie

Dla tych, którzy książki lubią kupować parami, proponujemy stworzenie własnych zestawów. W naszej specjalnej ofercie:

za komplet, składający się z „Nie ufaj mu” i „Wybaczam Ci”, zapłacisz tylko 49 zł,

 

 

 

 

 

 

 

 

przy zakupie „Nie ufaj mu”, książkę „O pisaniu. Na chłodno” dobierzesz jedynie za złotówkę.

 

 

 

 

 

Więcej o kryminałach (i nie tylko) dowiesz się z lektury następujących artykułów:

chyłka, dziewczyna trzyma w rękah dwa stosy książek z serii z chyłką remigiusza mrozaChyłka = czytelniczy fenomen”zobacz, co kryje się za milionami sprzedanych książek,

Jak czytać Chyłkę? Poradnik dla początkujących” – Chyłka dopiero przed Tobą? Podpowiadamy, jak i w jakiej kolejności czytać serię,

Kiedy książka staje się bestsellerem?” – sprawdź nasze najchętniej wybierane powieści i zaopatrz się na wakacje.