Aktualności
Quiz przytul książkę
10.11.2021

Quiz przytul książkę

Książki chcą być przytulane! Kazały nam przekazać, że stoją na półkach w magazynie księgarni i trochę im smutno. Tęsknią za Tobą i marzą o wspólnych chwilach, które razem spędzicie. Chwilach wesołych i wypełnionych śmiechem, wzruszających, czasami strasznych. Nie przeszkadza im, że jakaś łza skapnie na ich stroniczkę czy zostaną obklejone karteczkami indeksującymi. Co niektóre, odważniejsze, czekają na tatuaże z podkreśleń ołówkiem i długopisem. Chcą być z Tobą. Chcą być przytulane i czytane. Ale czy Ty wiesz, w objęcia której książki chcesz wpaść? Czas na Quiz

22–28.11. Domowe Targi Książki: przytulność

Już 22 listopada zaczynają się Domowe Targi Książki: przytulność, podczas których czekają na Ciebie spotkania na żywo ze światem książki, autorkami, autorami, konkursy i niespodzianki. Pełny program atrakcji znajdziesz na tej stronie. A już dziś możesz sprawdzić, którą książkę warto przytulić do czytelniczego serca. Przygotowaliśmy dla Ciebie Quiz, który pomoże znaleźć Ci idealną książkę na nadchodzące tygodnie. Warto go zrobić przed targami, żeby skorzystać z promocji, która pojawi się w księgarni Wydaje nam się pierwszego dnia Domowych Targów Książki.

Rozwiąż Quiz i przytul książkę

Wiemy, że wybór książek jest ogromny, dlatego wzięliśmy sobie do serca nasze księgarskie zadania i pomożemy wybrać tytuł idealny dla Ciebie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy nasze podpowiedzi się sprawdzą, więc koniecznie udostępnij wynik swojego Quizu i daj znać, czy się z nim zgadzasz. A może wynik Quizu totalnie Cię zaskoczył? Jesteśmy bardzo ciekawi, czy zaryzykujesz i otworzysz się na zupełnie nowy tytuł. Udanej zabawy!

To co? Czas wpaść w objęcia romantycznych historii, przygód, magii, życia, wzruszeń i miłości – rozwiąż Quiz i przekonaj się, którą książkę przytulisz do serca. A może to ona utuli Ciebie?

recenzja Córki rzeźnikaSzukasz inspiracji czytelniczych? Sprawdź nasze artykuły:

  • „Córka rzeźnika” – nasza recenzja – kolejna recenzja Damiana! Tym razem bierze na warsztat piękną, mądrą i zachwycającą książkę autorstwa Yaniv Iczkovits. Czy ktoś jeszcze uważa, że to najbardziej jesieniarska okładka wszechczasów?!
  • Szukasz pomysłu na prezenty? Sprawdź nasz cykl Prezentownik, w którym polecamy książki z danych gatunków literackich
  • Kobiety kryminału – czy może być coś bardziej inspirującego niż czytanie o warsztacie pisarskim zdolnych i ambitnych kobiet? Kto wie, może i Ciebie zainspirują do pisania?