Aktualności
Słoneczne nowości czerwca w księgarni Wydaje nam się
11.06.2020

Słoneczne nowości czerwca w księgarni Wydaje nam się

W oczekiwaniu na słodkie truskawki i słońce polecamy zajrzeć do czerwcowych nowości w księgarni Wydaje nam się. Poza nowiutkimi książkami mamy dla Was kilka gadżetów oraz kolejny limitowany zestaw – tym razem dla fanek i fanów literatury obyczajowej. Zapraszamy również do obejrzenie nowego odcinka na kanale Wydaje nam się – przegląd nowości czerwca oraz konkurs z zestawem gadżetów do wygrania. Szczegóły w filmie.

https://youtu.be/22bBrZ1tGCg

Wiemy, jak uwielbiacie gadżety książkowe i staramy się rozszerzać naszą kolekcję. W tym miesiącu w księgarni Wydaje nam się pojawiły się czerwone skarpetki z motywem z książki „Życie Sus”, wspaniała torba płócienna Krysia dla dziewczyn rycerzy oraz notes podziemny na zapiski długie i krótkie inspirowany książką Roberta Macfarlane’a.

Ruszyła również sprzedaż limitowanych zestawów z książką „Przy naszej piosence” Klaudii Bianek. W zestawach znajdziecie:

  • mini plakat,
  • naklejkę,
  • zakładkę magnetyczną od EpikPage
  • oraz aromatyczną kawę z palarni Cofee Nation.

Zamów zestaw #1 z kawą >>

Zamów zestaw #2 bez kawy >>

Zestawy wysyłamy w dn. 18-27 czerwca.

Nowości czerwca w księgarni Wydaje nam się

Poniżej lista tytułów, które są dostępne w sprzedaży w księgarni Wydaje nam się od czerwca.

„Podziemia. W głąb czasu”

Autor: Robert Macfarlane

Przekład: Jacek Konieczny

Czy jesteśmy dobrymi przodkami? To pytanie dudni w tej książce jak echo na dnie krasowego leja albo w paryskich katakumbach. Ale Macfarlane’owi nie chodzi wyłącznie o zaglądanie w ciemne dziury – to, co w nich znajduje, traktuje jako bodziec do namysłu nad długofalową spuścizną ludzkości.

Zobacz książkę >>

„Czarna owca medycyny. Nieopowiedziana historia psychiatrii”

Autor: Jeffrey A. Lieberman

Przekład: Maciej Miłkowski

Seria: Zrozum

Książka pokazuje trudności, przed którymi stawali psychiatrzy, próbując znaleźć przyczyny chorób i sposoby na skuteczne ich wyleczenie. Ale przede wszystkim opowiada o tym, jak długo psychiatrzy musieli walczyć o udowodnienie tego, że choroby, którymi się zajmują, istnieją naprawdę.

Zobacz książkę >>

„W tę samą stronę”

Autorka: Marta Radomska

Nina i Adrian nie przepadają za sobą. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się kłótnią i obydwoje mieli nadzieję, że już nigdy się nie spotkają. Życie napisało dla nich jednak zupełnie inny scenariusz. Kiedy muszą przez kilka dni dzielić ten sam adres i wspólnymi siłami pomóc najbliższej im osobie, ze zdumieniem odkrywają, jak wiele ich łączy.

Zobacz książkę >>

„Pójdę za tobą wszędzie”

Autorka: Agata Przybyłek

Kaja niedługo zostanie mamą – niestety, prawdopodobnie samotną mamą. Nie ma bliskich, a na domiar złego traci pracę. Ojciec dziecka proponuje jej pomoc, lecz mieszka na drugim końcu Polski. Kaja nie ma wyboru – musi wyjechać, zostawić za sobą przeszłość i zacząć życie u boku mężczyzny, którego nie kocha.

Zobacz książkę >>

„Widoki”

Autorka: Agnieszka Lis

Jak daleko można się posunąć, aby odnieść sukces? Kto ma prawo decydować o naszej przyszłości? I czy miłość naprawdę wszystko zwycięży? Codzienne wyzwania, wspólne radości i tajemniczy pamiętnik skrywający mroczne sekrety. Agnieszka Lis pokaże wam stolicę, jakiej nie znacie!

Zobacz książkę >>

„Żniwiarz. Czarny świt”

Autorka: Paulina Hendel

Seria: Żniwiarz

Poznaj serię „Żniwiarz” autorki uhonorowanej nagrodą Książka Roku 2019 Lubimy Czytać! Wartka i fascynująca opowieść, pochłonie was i wciągnie w niezwykły świat demonów niczym sam Nija… Ta historia pełna pojedynków z potworami i tajemnic z zamierzchłej przeszłości to świetny finał serii, a przede wszystkim fantastyka z prawdziwego zdarzenia!

Zobacz książkę >>

„Odmęt”

Autor: Jacek Łukawski

Dziennikarz Damian Wolczuk ma ogromnego pecha. Jego życie prywatne wali się w gruzy, później traci pracę i przegrywa proces o zniesławienie. W poszukiwaniu drugiej szansy rusza więc do Krakowa, gdzie planuje zacząć nowe życie. Nie jest mu jednak dane tam dotrzeć.

Zobacz książkę >>

„Gołąb i Wąż”

Autorka: Shelby Mahurin

Przekład: Agnieszka Kalus

Pradawna wojna wiedźm z Kościołem trwa, a najniebezpieczniejsi wrogowie Lou szykują się, by zgotować jej los o wiele gorszy od stosu. Niezdolna do ignorowania coraz potężniejszych uczuć i zmiany tego, kim jest, Lou musi podjąć decyzję, która zaważy na jej przyszłości, i odpowiedzieć sobie na pytanie… Czy miłość robi z nas głupców?

Zobacz książkę >>