Aktualności
Wiosenna promocja – aż 50% na książki WNYA i Zygzaków
29.03.2023

Wiosenna promocja – aż 50% na książki WNYA i Zygzaków

UWAGA! WIOSENNA PROMOCJA! Znacie je dobrze. „Niewidzialne życie Addie LaRue”, „Miasto duchów”, „Dotknij mnie” – to tylko niektóre z ich bestsellerów. Mowa tu oczywiście o We need YA i Zygzakach: dwóch markach Wydawnictwa Poznańskiego, na których książki ogłaszamy promocję. Oznacza to, że już od 29 marca aż do 9 kwietnia wybrane tytuły znajdziesz w niższej cenie – nawet o 50%. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

wiosenna promocja -50%

Łap okazję – książki tańsze nawet o 50%

Odważne, nowatorskie, wartościowe. Współczesne, świeże i oryginalne. Jakkolwiek by określić książki wydawane przez WNYA i Zygzaki, jedno trzeba im przyznać: zaskakują, a przy tym zachwycają za każdym razem. Właśnie dlatego – a także z powodu nadchodzącej (i długo wyczekiwanej!) premiery – ogłaszamy promocję. Już od 29 marca przez ponad tydzień, bo aż do 9 kwietnia, wybrane tytuły zamówisz nawet
z 50% rabatem
.

A skoro o premierze mowa, to z przyjemnością przypominamy: nowa książka Adama Silvery pojawi się
u nas już w kwietniu 2023 roku
. Co możemy o niej powiedzieć? „Ten pierwszy ostatni dzień”, czyli prequel głośnego „Naszego ostatniego dnia”, wzruszy, chwyci za serce i sprawi, że nie będziesz mógł/mogła o niej zapomnieć – jeszcze na długo po jej przeczytaniu.

Must read od WNYA i Zygzaków

Wiosenna promocja wiosenną promocją, ale… na które książki warto zapolować? I chociaż chcielibyśmy odpowiedzieć: „na wszystkie”, ułatwimy Ci nieco sprawę. Na liście zdecydowanych must read – od We need YA i Zygzaków – umieszczamy następujące tytuły:

  • Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata” – jeśli książkę Benjamina Alire Sáenza mielibyśmy określić jednym słowem, byłaby to: „czułość”. W tej subtelnej opowieści nadrzędną rolę odgrywa odkrywanie – uczuć, pragnień, samego siebie. Tytuł spodoba się więc wszystkim tym, którzy cenią spokojną narrację – taką, w której emocje są na pierwszym miejscu,
  • Naznaczone złotem” – w swojej książce Namina Forna zabiera nas w podróż: emocjonującą, niebezpieczną i intrygującą wyprawę po afrykańskich krajobrazach. W tej wędrówce towarzyszymy Dece – szesnastoletniej dziewczynie, która zostaje odtrącona od społeczności. Jak potoczą się jej losy? I czy za swoje nadzwyczajne zdolności będzie musiała zapłacić? Jedno jest pewne: od powieści naprawdę trudno się oderwać,
  • Jesteśmy zmianą” – w tej optymistycznej książce Amanda Gorman uświadamia, że dobro zależy wyłącznie od nas: od naszych gestów, słów, tego, jak się zachowujemy na co dzień. Pozycja przeznaczona dla najmłodszych czytelników zdecydowanie rozbudza ciekawość – uczy zrozumienia i akceptacji, pokazuje, że świat nie jest czarno-biały. W parze z inspirującą treścią idą oryginalne ilustracje, za które odpowiada znakomity Loren Long.

Jedna książka promocję czyni

Jak już wspomnieliśmy: nasza wiosenna promocja łączy się z premierą nowej książki Adama Silvery pt. „Ten pierwszy ostatni dzień. Przy tej okazji nie sposób nie przypomnieć więc wcześniejszych powieści autora – tytułów, które polecamy bliższej uwadze, zwłaszcza od 29 marca.

Wśród pozycji, które sprawiły, że nazwisko Adama Silvery stało się znane w literackich kręgach, znajdują się więc:

Raczej szczęśliwy niż nie - wiosenna promocja

Raczej szczęśliwy niż nie” – mocny i poruszający debiut autora, który przyniósł mu międzynarodową sławę,

 

Nasz ostatni dzień - Adam Silvera

Nasz ostatni dzień” – książka, którą – przed premierą prequela – trzeba jak najszybciej nadrobić.

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

Masz ochotę na więcej? Koniecznie zajrzyj tutaj:

Moc ilustracji” – podpowiadamy, które ilustrowane książki będą strzałem w dziesiątkę.

Książki podobne do… – cykl polecanych książek” – wszystkie młodzieżowe bestsellery znasz już na pamięć? A gdyby tak… przeczytać coś podobnego?

Dlaczego warto czytać książki fantasy?” – i dla młodszych, i dla starszych – bo fantastyka nie zna ograniczeń wiekowych.