Aktualności
Gwarancja dostawy przed świętami - jakie książki kupić w prezencie świątecznym?
02.12.2022

Gwarancja dostawy przed świętami - jakie książki kupić w prezencie świątecznym?

Coraz bliżej święta… to fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Święta zbliżają się wielkimi krokami i warto rozpocząć przygotowania. Na liście obowiązków na pewno są prezenty dla najbliższych. Poniżej ważne informacje i prezentowe podpowiedzi.

Gwarancja wysyłki na święta!

W naszej księgarni gwarantujemy wysyłkę przed świętami dla wszystkich zamówień, które zostaną złożone do 11.12.2022 roku. Po tym czasie zamówienia będą nadal realizowane, ale wysyłka przed świętami nie jest gwarantowana. Pamiętaj – im później złożysz zamówienie tym bardziej prawdopodobne, że Twoja przesyłka dotrze do Ciebie w styczniu.

W dniach 26.12.2022 r.  – 1.01.2023 r. mamy przerwę świąteczną i nasz magazyn nie wysyła paczek. Oczywiście możesz składać nowe zamówienia, ale ich wysyłka rusza 2.01.2023 r. .

Pospiesz się, zamów najciekawsze książki, by sprawić przyjemność najbliższym!

Last minute dla…

Poniżej krótka, ale treściwa lista propozycji książkowych prezentów dla najbliższych. Sprawdź, jakie tytuły będę najbardziej interesujące dla dziadków, rodziców i rodzeństwa.

Książki dla babci

Codzienne sprawy bohaterów, a może wspólne radości ze świątecznym klimatem w tle?  Literatura obyczajowa to idealne rozwiązanie dla babci. Nasze tytuły to przyjemne historie z ważnymi wątkami – miłości, trudnych wyborów i radosnych chwil. Dobre książki w prezencie dla babci to np.: „Święta do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej oraz „Lista gości” Rebbecca Serle.

Książki dla dziadka

Pozycje dla dziadków to w gruncie rzeczy książki, które przeniosą czytelnika w inne czasy i miejsca, opowiedzą o ważnych sprawach. Dla fanów biografii polecamy książkę „Churchill” Niny Smolar, a dla tych, którzy lubią wielowątkowe powieści – „Powróceni” Abdulrazaka Gurnaha, laureata nagrody Nobla.

Książki dla taty

Książki dla taty to pozycje, w których znajdziemy ważne przesłanie i intrygującą historię. Miłośnikom tytułów opartych na faktach polecamy „Columbine” Dave’a Cullena. Natomiast tym, którzy wolą powieści trzymające w napięciu – „Wierzyliśmy jak nikt” Rebbecci Makkai.

Książki dla mamy

Mama to ta osoba, która zajmuje się codziennymi sprawami. Na święta podaruj jej podróż zagraniczną, podczas której dowie się czegoś nowego lub zapomni o swoich problemach i zatopi się w sekretach rodzinnych kogoś innego. Pierwsza opcja to „Z miłości? To współczuję” Agaty Romaniuk, a druga „Malibu płonie” Taylor Jenkins Reid.

Książki dla siostry

Masz siostrę albo siostry? No to świetnie się składa, bo przygotowaliśmy sprawdzony pomysł na prezent dla siostry, który nie zawiedzie. Sprawdź nasze propozycje z kategorii YA fantasy – „Dotknij mnie” Tahereh Mafi oraz „Ostatniej nocy w klubie Telegraph” Malindy Lo. Obie książki pomogą w odprężeniu po ciężkim dniu i zabiorą w zupełnie inny świat.

Książki dla brata

Bracia są różni, tak jak różne są książki, które im polecamy. Tym, którzy uwielbiają poszerzać wiedzę, koniecznie kup „Co nas (nie) zabije” Jennifer Wright. Natomiast jeśli Twój brat potrzebuje oderwania od codzienności, wybierz „Miasto mosiądzu” S.A. Chakraborty. Dla jednych i drugich znajdziesz coś wyjątkowego!

 

Po więcej propozycji prezentów książkowych zapraszamy do naszych prezentowników dla fanów kryminałów i dla fanów klimatu świątecznego.

Przypominamy, że tylko zamówienia złożone do 11.12.2022 mają gwarancję wysyłki przed świętami!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: