Aktualności
Książkowa gratka na Dzień Babci i Dzień Dziadka
16.01.2023

Książkowa gratka na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Jeśli szukasz idealnych prezentów na Dzień Babci i Dzień Dziadka, to możesz zakończyć swoje poszukiwania! Od 9 do 22 stycznia kupisz u nas wymarzone książki obyczajowe, kryminalne i historyczne w cenie 25 zł za wybrane tytuły. W końcu książka to najlepszy przyjaciel człowieka – a więc na pewno sprawisz nią przyjemność swoim najbliższym w ich dniu!

ksiazki dla babci ksiazki dla dziadka

Książka dla babci i dziadka

Wybranie wyjątkowego prezentu, który podkreśli Twoje uczucia względem ukochanej osoby, może stanowić trudne zadanie. Na szczęście masz nas! Wystarczy, że zajrzysz do sekcji promocyjnej na naszej stronie, żeby znaleźć wyjątkową książkę, idealnie pasującą do upodobań Twojej babci i Twojego dziadka. Dzięki temu zagwarantujesz im miło spędzony czas i będziesz mieć pewność, że trafisz w ich gust!

Co kupić babci na prezent? Książka dla babci

Nieważne, czy Twoja babcia woli przyjemny romans, czy historię z dreszczykiemna pewno wybierzesz coś spośród wielu propozycji dostępnych w naszej księgarni. Podczas promocji masz szansę kupić fantastyczne tytuły obyczajowe, kryminalne i historyczne w atrakcyjnej cenie 25 zł (dotyczy wybranych książek). W sekcji znajdziesz takie pozycje jak:

Każdy tytuł to wyjątkowi bohaterowie i niezapomniane historie. Po przeczytaniu z kolei książka może trafić na półkę, gdzie będzie przypominać, że została podarowana właśnie przez Ciebie z okazji Dnia Babci. Dzięki temu nawet sama lektura stanie się przyjemniejsza!

Co kupić dziadkowi na prezent? Książka dla dziadka

Prezent dla dziadka nadal w fazie konstrukcji? Żaden problem! Mamy również szeroki wybór książek kryminalnych i historycznych, w tym reportaży i powieści, które na pewno go zainteresują. Wszystkie porywają wciągającą narracją i zapewnią rozrywkę lub dawkę wiedzy przekazaną w ciekawy sposób. To świetny i praktyczny prezent na Dzień Dziadka dla osoby spragnionej czytelniczych wrażeń. Koniecznie sprawdź tytuły:

oraz inne książki dostępne w zakładce promocyjnej na stronie. Nasi autorzy zadbają o to, by czas spędzony z daną pozycją podkreślił znaczenie dnia, z okazji którego została podarowana. Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowego prezentu!

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Jak widzisz, od 9 do 22 stycznia masz szansę kupić idealny prezent dla babci i dziadka. W tym czasie wybrane książki obyczajowe, kryminalne i historyczne są u nas dostępne w cenie 25 zł. Wybór na naszej stronie pozwoli Ci zdobyć tytuł dopasowany do gustu Twoich najbliższych, a Ty zagwarantujesz im świetną rozrywkę i wspomnienia, że tę konkretną pozycję dostali właśnie od Ciebie. W końcu – co jest lepsze od szczęśliwych dziadków? Szczęśliwi dziadkowie z wymarzonymi książkami!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

A jeśli nadal masz problem z wyborem (tyle możliwości może przecież sprawiać kłopot!), sprawdź koniecznie posty w aktualnościach, które mogą okazać się przydatne:

Poradnik dla niezdecydowanych – czyli polecajki między innymi książek obyczajowych, kryminalnych i historycznych, ale także fantasy czy literaturę młodzieżową. Kto wie – może znajdziesz też coś dla siebie?

Chcesz, żeby prezent był bardziej spersonalizowany? Możesz własnoręcznie wykonać do niego zakładkę. Tutorial znajdziesz na naszej stronie. Jeśli dodasz do tego napisaną przez Ciebie dedykację na pierwszej stronie książki, na pewno dodatkowo zapadnie babci i dziadkowi w pamięć!