Aktualności
Przegląd promocji 7.09-13.09
10.09.2020

Przegląd promocji 7.09-13.09

Księgarnia Wydaje nam się to miejsce, w którym wszyscy książkoholicy są mile widziani. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy czytelnik znalazł ofertę idealną dla siebie. Tym razem nie mogło być inaczej, ponieważ przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcyjnych promocji. Najnowszy Tydzień z autorami, przedpremierowe promocje i najnowsza Chyłka w Waszych domach przed premierą, sprawdźcie to!

Nowy Tydzień z autorami, 40% rabatu na wybranych autorów.

To nie tak, że sprzedajemy naszych autorów, my kochamy polecać Wam ich niesamowitą twórczość. W tym tygodniu do naszego spotkania autorskiego dołączyli: Ruth Ware ze swoim porywającym thrillerem, Mikołaj Buczak w słonecznej Hiszpanii oraz Martyna Senator wychodząca z popiołów.

Ruth Ware, pisząc „Pod kluczem”, stworzyła historię, która niejednej osobie spędzała sen z powiek. Jak twierdzi David Bladacci: „Nie bez powodu Ruth Ware nazywa się Agathą Christie naszych czasów. „Pod kluczem” to wspaniała lektura, będziecie zachwyceni!”. Gdy Rowan dostaje pracę niani u państwa Elincourtów, dowiaduje się, że krąży wiele przesądów dotyczących historii ich domu  – mówi się nawet, że jest on nawiedzony. Co więcej, w ciągu ostatnich czternastu miesięcy aż cztery nianie zrezygnowały z pracy w tym miejscu. Na początku Rowan natychmiast czuje, że pragnie tej pracy, tego domu, pragnie być częścią tej idealnej rodziny. I to mimo ostrzeżeń i narastającego niepokoju, który zaczyna odczuwać, przebywając w domu Elincourtów. Ale przecież to wszystko jest zbyt piękne, żeby było realne. Prawda?

 

 

Dlaczego Hiszpanie większość życia spędzają w barach? Co wspólnego z Krajem Basków ma „Gra o tron”? I wreszcie czym jest tytułowa „Sobremesa” Mikołaja Buczaka? Z tej słonecznej opowieści dowiecie się, ile wspólnego z rzeczywistością mają te wyobrażenia. Autor przedstawia różne oblicza mieszkańców Hiszpanii, wyjaśnia, czemu tak często śmieją się z siebie samych i jak radzą sobie z historycznymi podziałami. Opowiada o bogatej historii hiszpańskiego feminizmu oraz przygląda się z bliska kwestiom masowej turystyki, z którymi mierzy się dziś nie tylko serce Katalonii – Barcelona. Conrado Moreno przyznaje: „Ta książka zabiera mnie do ukochanej Hiszpanii i odsłania jej wielowymiarowość”.

 

 

Z popiołów” Martyny Senator to pierwsza część bestsellerowej serii New Adult „Z miłości”. Wydarzenia z przeszłości zmieniły Sarę nie do poznania, odcisnęły piętno na jej poczuciu własnej wartości i zaufaniu do ludzi. Jest teraz pewna, że miłość sprowadza się jedynie do cierpienia. Przynosi ból, łzy i rozczarowanie. Przekonał się o tym także Michał, którego wykorzystała była dziewczyna.

Przypadkowe spotkanie dwóch poranionych dusz uruchamia ciąg niespodziewanych zdarzeń i pozwala im poznać życie na nowo. Budowany od lat mur, którym otaczała się Sara, zaczyna pękać za sprawą opiekuńczego Michała.

 

Wybrane książki Anny Kasiuk za 20 zł a e-booki 15 zł

Recenzje o tytułach Anny Kasiuk nie pozostawiają wątpliwości – jej książki czyta się jednym tchem i towarzyszy temu ogrom emocji. Tylko do niedzieli niezwykła „Kwiaciarka”, zaskakująca „W twoim cieniu”, roztańczona „Obok ciebie” oraz pełna zmian „Ciebie szukam” w cenie 20 zł za egzemplarz papierowy i 15 zł za e-book, który może być u Ciebie jeszcze dziś.

Promocja trwa do 13.09.2020 r. i obejmuje wybrane książki i e-booki autorstwa Anny Kasiuk.

Przedpremierowy e-book „Rytuał łowcy” 30% taniej

16 września będzie miała miejsce premiera książki „Rytuał łowcy” Przemysława Borkowskiego, czyli początek serii z prokurator Gabrielą Serdyńską.  Po przeprowadzce do Warszawy na biurku prokurator Gabrieli Serdyńskiej pojawia się pierwsza poważna sprawa, morderstwo. Porzucone ciało w pobliżu cmentarza ze zmasakrowaną twarzą oraz ukrytą kartką z wierszem –  to znajduje Komisarz Aleksanderski, pojawiając się na miejscu zbrodni. W niedalekiej przyszłości na światło dzienne wychodzą kolejne morderstwa powiązane ze sprawą pierwszej ofiary, które dają nowy trop – dziwne praktyki magiczne. Prokurator udaje się namierzyć ślady zbrodniarza, który również zwraca na nią uwagę. Jest młoda, piękna, inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…

W dniach od 10 do 13 września, „Rytuał łowcy” 30% taniej w formie elektronicznej. Pomóżcie nam rozwikłać sprawę tajemniczych morderstw.

 

Nowa część serii z Joanną Chyłką już dostępna

Wyczekiwana przez wszystkich fanów kryminałów Remigiusza Mroza książka jest już w sprzedaży. „Precedens” to najnowsza część popularnej serii z Joanną Chyłką, której premiera odbędzie się 16 września. Dokonując zakupu „Precedensu” w księgarni Wydaje nam się, otrzymacie książkę przedpremierowo.

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę, a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu, zapewniając Chyłkę i Kordiana, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana.