Aktualności
Rusza jesienny kiermasz książek -50% na książki i e-booki
26.10.2021

Rusza jesienny kiermasz książek -50% na książki i e-booki

Szeleszczącym krokiem, otulona w miękki szal, jesień na dobre wkroczyła do naszego życia. A my nie mamy nic przeciwko 😊 Rozsiadamy się wygodnie i zanurzamy w dobrej książce. Wiemy, że też to lubisz. Nadszedł idealny czas, by wyciągnąć książkę ze stosika wstydu lub odkryć coś zupełnie nowego. I z okazji tego złotego czasu czytelnictwa mamy dla Ciebie jesienny kiermasz książek, masę inspiracji i poleceń (jak na księgarki przystało) oraz konkurs niespodziankę. Zobaczysz – ta jesień będzie zaczytana i piękna!

Jesienny kiermasz książek – zasady promocji

Jesienny kiermasz książek trwa w dn. 26–29 października 2021 r. Promocja obejmuje wszystkie* książki i e-booki dostępne w księgarni Wydaje nam się, które w tych dniach kupisz 50% taniej. Jeżeli zastanawiałaś lub zastanawiałeś się nad naszymi nowościami czy bestsellerami, teraz jest idealny moment na uzupełnienie jesiennej biblioteczki.

W ogóle to pewnie masz rozterkę, bo jak zamówisz e-booka, od razu znajdzie się on w Twojej skrzynce pocztowej, ale za to jak kupisz książkę papierową, to wiadomo: papier, a poza tym zawsze jest jakaś niespodzianka od magazynu w prezencie. Tyle supertytułów, a wybór niezwykle trudny… 😉

*z wyłączeniem książki „Solidarność i Lech Wałęsa”

Konkurs niespodzianka z jesienią w tle

Widzieliście, że na naszych social mediach pojawiła się Alex? Dziewczyna szaleje i już po 5 minutach ogłosiła konkurs niespodziankę. Dzisiaj macie ostatni dzień, żeby wziąć w nim udział i wygrać prezent niespodziankę. Wystarczy zostawić komentarz pod postem na Instagramie lub Facebooku. Temat: jesień w książkach. Czy potrzeba czegoś innego na zachętę?

Polecenia i inspiracje od księgarek

Jeżeli lubisz spędzać jesień z książką w ręce, pewnie zastanawiasz się teraz, po którą sięgnąć w następnej kolejności? Mamy dla Ciebie kilka artykułów, które mogą pomóc w wyborze.