Aktualności
Tygodniowy przegląd promocji 20–26.07
23.07.2020

Tygodniowy przegląd promocji 20–26.07

Ten tydzień obfituje w kolejną dawkę promocji. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Jeżeli nie zdążyliście załapać się na ostatnie okazje, to macie jeszcze szansę, aby skorzystać z promocji na książki o historii Ameryki  lub zakupić pakiet Sarah Moss. Natomiast dla wszystkich poszukiwaczy nowych okazji przygotowaliśmy kolejny Tydzień z Autorami: znacznie tańsze wybrane pozycje  Gabrieli Gargaś i rosnącą promocję z książkami Aleksandry Maryniny. Lato to szczególny czas dla wszystkich książkoholików, dłuższe dni sprzyjają czytaniu. Skorzystajcie z tego najlepiej, jak możecie! 😊

 

Kolejny Tydzień z Autorami – nowa dawka książek 40% taniej

W czwartym Tygodniu z Autorami przeważa świat fantasy i mroczne thrillery, ale pojawia się również znakomity reportaż. Victoria Schwab, Agnieszka Pietrzyk i Agata Romaniuk – na wszystkie pozycje tych autorek otrzymacie rabat 40% do 26 lipca.

Victoria Schwab, bestsellerowa autorka „New York Timesa”, słynie z mrocznych potworów o nadprzyrodzonych umiejętnościach, ale spokojnie… tylko na papierze. „Vicious. Nikczemni” to pierwsza część wyjątkowej serii „Złoczyńcy”, opowiada o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i co najważniejsze – potężnych mocach. Nie zaskoczy nas fakt, że to dla Was mało, dlatego gorąco polecamy zapoznanie się z innymi książkami Schwab, a w nich między innymi: „Vengeful. Mściwi”, „Mroczny duet” oraz „Okrutna pieśń”.

Kryminał „Nikt się nie dowie”  Agnieszki Pietrzyk to historia tajemniczej śmierci kobiety znalezionej przez męża pod tarasem domu, w którym tego wieczoru oprócz nich przebywali syn i córka wraz z koleżanką  Nieźle się zaczyna, prawda? Sprawa zaczyna przybierać podejrzany obrót, a na jaw wychodzą rodzinne brudy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Sprawdźcie inne dzieła Agnieszki Pietrzyk, czujemy, że „Zostań w domu” także zmrozi Wam krew w żyłach.

Na koniec Agata Romaniuk oraz książka „Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu”. Reportaż przedstawia życie Omanu, dla którego codziennością nadal są aranżowane małżeństwa, ograniczone prawa kobiet oraz tajemne operacje zszywania. Agata Romaniuk z dużą wnikliwością i wrażliwością przygląda się ludziom, którymi rządzi wiekowy, bezdzietny i samotny sułtan. Jedyny taki władca w krajach Zatoki Perskiej.

Książki Gabrieli Gargaś za 20 zł

Przepiękne okładki i romantyczne wnętrze, to nic innego jak książki Gabrieli Gargaś. Należy ona do grona tych autorek, które potrafią sprawić, że każda czytelniczka odnajdzie w bohaterach cząstkę siebie. „Lato utkane z marzeń” to kontynuacja „Wieczoru takiego jak ten”, które opiera się na uporczywej próbie skradnięcia serca Michaliny przez Przemka, tajemniczego przybysza. Wybrane pozycje autorki teraz tylko za 20 zł, a e-booki za 15 zł. Promocja trwa do 26 lipca.

Rosnący rabat na książki Aleksandry Marininy

Mówi się, że im więcej, tym lepiej – zgadzamy się z tym stwierdzeniem, dlatego przygotowaliśmy dla Was rosnący rabat na serię z Anastazją Kamieńską trwający do 26 lipca. Słynna rosyjska autorka Aleksandra Marynina, która od 22 lat poświęca się wyłącznie karierze pisarskiej , na swoim koncie posiada już 45 powieści kryminalnych. Teraz kupując jej książki, możecie skorzystać z rosnącego rabatu.Za zakup 1 książki otrzymacie 20% rabatu, za 2 książki 30% rabatu, a za 3  lub więcej aż 40% rabatu.

Czeka na Was aż 9 kryminałów, które do samego końca trzymają w napięciu. Gdyby tak kupić wszystkie… to każdy z nich będzie 40% tańszy, co za okazja!

 

 

Seria z Anastazją Kamieńską, mimo pokaźnej liczby książek, może być czytana w dowolnej kolejności.

„Mur duchów”  i inne perełki od Sarah Moss 50% taniej

Sarah Moss jest absolwentką Uniwersytetu Oksfordzkiego, jej dzieła były nominowane do wielu nagród, a w swojej twórczości często porusza temat rodzicielstwa, płci i podziału obowiązków w XXI wieku. Jej najnowsza książka „Mur duchów” jest dostępna także w pakiecie z poprzednimi  pozycjami, czyli „Między falami”  i „Nocne czuwanie” – teraz z rabatem -50%.

Historia Ameryki to odkrycie na miarę 50% obniżki

Akcja #OdkryjAmerykę budzi wielkie zainteresowanie, dlatego przypominamy o rabacie 50% na wszystkie książki i e-booki dotyczące historii Ameryki. Promocja trwa do końca lipca, dlatego spieszmy się poznawać historię napisaną różnymi piórami.

Książki, które musisz odkryć to:

Nowość! „Pionierzy. Ludzie, którzy zbudowali Amerykę”, „Mayflower. Opowieść o początkach Ameryki”, „W poszukiwaniu granic Ameryki”, „Wyspa niebieskich lisów. Legendarna wyprawa Beringa”  oraz „Nierozłączni. Słynni syjamscy bracia i ich spotkanie z amerykańską historią”