Aktualności
Wyprzedaż książek – podpowiadamy, w co się warto zaopatrzyć!
17.01.2023

Wyprzedaż książek – podpowiadamy, w co się warto zaopatrzyć!

Od 16 do 31 stycznia trwa wyprzedaż książek, podczas której wybrane tytuły z przeróżnych gatunków kupisz w wyjątkowej cenie 19,90 zł za egzemplarz. Mamy świadomość, że przy tylu ciekawych tytułach wybór może sprawiać kłopoty, więc przygotowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik po książkach dostępnych podczas promocji. Dzięki temu na pewno znajdziesz coś dla siebie na długie zimowe wieczory!

Wyprzedaż książek

Książki – literatura młodzieżowa

Niezależnie od tego, czy jesteś nastolatkiem_ką, czy też po prostu masz w sobie młodzieżową cząstkę – nasz wybór literatury young adult będzie dla Ciebie idealny! Znajdziesz tu książki, przy których się uśmiechniesz, wzruszysz, a przy okazji odkryjesz w sobie młodzieńcze uczucia, i to wszystko między dwoma częściami okładki. A jeśli chcesz kupić jakiś tytuł w promocyjnej cenie, sprawdź koniecznie:

 

Książki – literatura piękna

Jeśli szukasz poruszających powieści, rozejrzyj się w naszym zbiorze literatury pięknej. Znajdziesz tu wyjątkowych bohaterów i przeżycia, które zostaną z Tobą na dłużej. Możesz poczytać o kimś, kto mógłby mieszkać na przeciwległej ulicy, albo przenieść się w zupełnie odległą krainę. Pomocne przy wyborze mogą okazać się nasze propozycje:

Książki kryminalne i thriller

Wolisz mroczne i trzymające w napięciu do ostatniej strony historie? Chcesz wcielić się w rolę detektywa albo poczuć się jak towarzysz głównego bohatera, który został uwikłany w jakąś intrygę? Świetnie! W końcu kto powiedział, że tania książka nie może zagwarantować skoku adrenaliny? A jeśli masz problem z wyborem, sprawdź, co dla Ciebie wybraliśmy:

Książki – literatura faktu

Interesują cię prawdziwe wydarzenia, postaci, chcesz poznać bliżej problemy na świecie? A może chcesz nauczyć się czegoś w przyjemny sposób? Wybierz jedną spośród wielu propozycji z gatunku literatura faktu, żeby zagwarantować sobie wszystko, czego potrzebujesz – w bezkonkurencyjnej cenie. Możemy polecić Ci:

Książki – literatura obyczajowa

Historie o ludziach wokół nas ze szczyptą fantazji? Czemu nie! Kto powiedział, że trzeba twardo stąpać po ziemi? Zanurz się w światach stworzonych przez naszych autorów, w których jednocześnie odnajdziesz znajome otoczenie i wydarzenia, ale również dobrze się zabawisz i poznasz, czym są oddanie, miłość czy poczucie honoru. A jeśli nie możesz się zdecydować (wcale się nie dziwimy!), sprawdź wybrane przez nas tytuły:

Książki historyczne

Wśród naszych tytułów znajdzie się również coś dla fanów historii! Wybierz książkę opowiadającą o prawdziwych wydarzeniach albo wejdź w światy osadzone w przeszłości, ale z dozą literackiej fikcji. Wszystkie zapewnią Ci miło spędzony czas i pogłębią Twoje zainteresowania. Szczególnie polecamy Ci książki objęte promocją:

Książki dla dzieci

W czasie promocji nie zapominamy o najmłodszych czytelnikach! W jej trakcie masz okazję doposażyć biblioteczkę swoich pociech, aby zapewnić im możliwość spędzenia czasu w rozwijający i przyjemny sposób. Szczególnie polecamy Ci książki:

 

Jak widzisz, nie ma na co czekać! Chociaż promocja trwa od 16 do 31 stycznia, już teraz możesz kupić swoje tanie książki w promocyjnej cenie 19,90 zł. Spiesz się – niedługo może ich nie być!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

Pamiętaj również o naszej promocji -45% na książki młodzieżowe i promocji na Dzień Babci i Dzień Dziadka, podczas której przecenione są wybrane tytuły obyczajowe, historyczne i literatura faktu!