Aktualności
Podsumowanie i ankieta Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów
18.05.2022

Podsumowanie i ankieta Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów

Nasze targi książki online już za nami. Mamy nadzieję, że szósta edycja Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów przyniosły Wam wiele interesujących chwil i dodały Wam dużą dawkę inspiracji i rozrywki. Bardzo dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w naszych wydarzeniach, wszystkie miłe komentarze i polecenia. Dziękujemy również za zaufanie do naszej księgarni Wydaje nam się – z każdą zamówioną książką rosły nasze serca. Cieszymy się, że udało Wam się znaleźć książkowe skarby dla siebie💙
Co ciekawego wydarzyło się podczas Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów? Zapraszamy na nasze podsumowanie!

Domowe Targi Książki: Przytulność – uzupełnij ankietę

Po ostatnich targach książki wysłaliście do nas bardzo dużo ciekawych uwag i wniosków, które pomogły nam lepiej przygotować Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów. Jakie masz przemyślenia po tej edycji? Podziel się nimi! Uzupełnij ankietę i pomóż nam zorganizować kolejne targi online na jeszcze wyższym poziomie.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą opinię, zdanie i komentarz 💙

Przejdź do ankiety >>

Targi książki online – co się wydarzyło?

W dn. 09–15.05.2022 r. odbyła się 6. edycja Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów. Dzięki temu, że wydarzenie trwało siedem dni, każdy mógł wziąć udział w naszych spotkaniach oraz skorzystać z wielkiej akcji promocyjnej i 50% zniżki na książki oraz e-booki.

Podczas całego tygodnia odbyło się aż 14 spotkań na żywo. Wszystkie rozmowy znajdziecie w harmonogramie poniżej. Zapisy spotkań dostępne są na naszym Facebooku.

Dodatkowo każda osoba, która podczas targów online zrobiła zakupy w księgarni Wydaje nam się, wraz ze swoim zamówieniem otrzymała niespodzianki. Cieszymy się, że nasze upominki się Wam spodobały i zasmakowały 🥰

Oprócz księgarni Wydaje nam się w targach wzięły również udział:

 • Wydawnictwo Poznańskie
 • Czwarta Strona
 • Czwarta Strona Kryminału
 • We need YA
 • Zygzaki

Bestsellery księgarni Wydaje nam się podczas Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów

Organizowane przez nas targi książki online, to świetna okazja do uzupełnienia swojej biblioteczki. Przez cały tydzień otrzymaliśmy ogrom zamówień. Jesteście ciekawi, które książki były tymi najczęściej wybieranymi? Poniżej przygotowaliśmy dla Was listę 10 bestsellerów Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów. Bardzo się cieszymy, że czytacie tak różne książki, ba… że w ogóle chcecie spędzać czas z książkami. To piękne!

 1. Imperium złota – S.A. Chakraborty
 2. Bogowie i potworyShelby Mahurin
 3. Niewidzialne życie Addie LaRue wyd.IIVictoria Schwab
 4. Siedmiu mężów Evelyn HugoTaylor Jenkins Reid
 5. Mroczna kryptaVictoria Schwab
 6. Hard LandBenedict Wells
 7. Czarne mlekoElif Shafak
 8. Gorzki smak jej wielkiej radościTahereh Mafi
 9. Miasto mosiądzuS.A. Chakraborty
 10. I że ci (nie) odpuszczę. Najbardziej mordercze kobiety w historiiJennifer Wright

Domowe Targi Książki: Przytulność – harmonogram wydarzeń

Podczas Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów odbyło się aż 14 spotkań na żywo. Są one dostępne na naszych kanałach społecznościowych, więc możecie wrócić do poszukiwania skarbów w dogodnym momencie. Linki do wydarzeń i nagrań znajdziecie w harmonogramie poniżej.

Zapraszamy! 💙📚

Spotkania na żywo 9 maja 2022

Spotkania na żywo 10 maja 2022

Spotkania na żywo 11 maja 2022

Spotkania na żywo 12 maja 2022

Spotkania na żywo 13 maja 2022

Spotkania na żywo 14 maja 2022

Spotkania na żywo 15 maja 2022

Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów – ankieta

Przypominamy: Brałaś/łeś udział w Domowych Targach Książki? Widziałeś/łaś nasze spotkania? Podziel się swoją opinią! Przygotowaliśmy krótką ankietę, która pomoże nam przy organizacji kolejnych Domowych Targów Książki. Kilka pytań dzieli nas od jeszcze lepszej edycji targów online.💙

Przejdź do ankiety >>

 

Sprawdź nasze pozostałe aktualności:

recenzja książki hard landOd nas, dla Was i z Wami, czyli Czytelnia Wydaje nam się – wpadnij do nas i porozmawiajmy o książkach

Przeczytaj recenzję książki „Hard Land” i zobacz, jak piszą profesjonalistki.

Szukasz inspiracji zakupowych? Zobacz nasz wpis z okazji Światowego Dnia Książki – wybraliśmy kilkanaście perełek i bestsellerów.