Aktualności
Przegląd promocji 31.08 – 6.09
03.09.2020

Przegląd promocji 31.08 – 6.09

Pierwszy tydzień września, to nie tylko początek roku szkolnego, ale także ostatnich dni lata i pierwszych przygotowań do jesieni. U nas sezon „Jesieniar” jeszcze nie został rozpoczęty, ponieważ celebrujemy ostatnie tygodnie lata i zaczytujemy się w swoich ukochanych lekturach. Tym razem czeka na Was nowy Tydzień z Autorami, Świąteczne książki w lato (to nie żart!) oraz huczne obchody Dnia Dużego Rozmiaru.

Tego jeszcze nie było – nowy Tydzień z Autorami

Tym razem do współtworzenia naszego Tygodnia z Autorami zaprosiliśmy męskie grono literackie. Roy Jacobsen, Robert Małecki oraz Adam Silvera to autorzy, których książki pokocha nie jeden z Was. Rabat na książki i e-booki tych autorów wynosi 40% i trwa do 6 września.

Oczy z Rigela” Roya Jacobsena to książka wchodząca w skład serii skandynawskiej. Wojna minęła, a Ingrid Barrøy z niemowlęciem na rękach wyrusza w drogę. Za każdym razem, kiedy prosi o miejsce do spania, pyta o Rosjanina, który uciekał tędy ostatniej zimy i miał oczy takie jak jej córka. Kierunek wędrówki wyznaczają kolejne odpowiedzi. Jedni oferują Ingrid gościnę, inni próbują oszukać. Zwykle mówią niewiele, bo o tym, co zdarzyło się w czasie wojny, lepiej nie rozmawiać. Ingrid, wbrew opiniom innych i wbrew samej sobie, podąża niewidzialnym śladem ukochanego, choć doskonale wie, że w nowych czasach kobieta jest zdana tylko na siebie.

Piękna kobieta po trzydziestce dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to. Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret. „Żałobnica” autorstwa Roberta Małeckiego to fenomenalny thriller, sama Sonia Bohosiewicz przyznała, że książka nieodwracalnie pochłania czytelnika: „Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!”.

 

Bestseller „New York Timesa”, czyli „More happy than not” Adama Silvery. Becky Albertalli, autorka książki „Simon oraz inni homo sapiens”, po przeczytaniu książki stwierdziła, że „Aaron jest jednym z najciekawszych, najbardziej autentycznych nastoletnich narratorów, jakich poznałam, a jego historia jest opowiedziana z niesamowitą odwagą i bezlitosną szczerością. Silverze udało się wywołać uśmiech na mojej twarzy, choć przedtem złamał mi serce. Niezapomniane przeżycie”. W swojej rewelacyjnej debiutanckiej powieści stanowiącej połączenie „Zakochanego bez pamięci” z „Innymi zasadami lata”, Adam Silvera zachwyca i porusza do łez.

Szybkie ochłodzenie, czyli książki świąteczne za 20 zł

W upalne lato tęskni się za mroźną zimą i na odwrót, skądś to znacie? W takich chwilach chcemy przenieść się do świąt tylko na jeden dzień, aby móc z powrotem wrócić do letnich dni. Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Was szybką podróż do świątecznej krainy, pełnej śniegu, mieszającego się zapachu pierników i goździków oraz magicznej atmosfery.

Do 6 września oferujemy świąteczne książki w promocyjnej cenie 20 zł oraz e-booki w cenie 15 zł. Do oferty promocyjnej należą książki:

Dzień Dużego Rozmiaru w wersji książkowej

Czytanie na długie wieczory i leniwe niedziele, od czasu do czasu lub w etapach, tym charakteryzuje się lektura ogromnych i zarazem wspaniałych książek. 2 września obchodzimy Dzień Dużego Rozmiaru, dlatego proponujemy ponad 20 obszernych książek za pół ceny. Każda z nich jest wyjątkowa w swoim rodzaju, ale łączy  je jedno – duży rozmiar.

Rabat -50% na książki trwa do 6 września i oferuje: