Aktualności
Jesieniarski Festiwal w księgarni Wydaje nam się
23.09.2022

Jesieniarski Festiwal w księgarni Wydaje nam się

Gdy temperatura spada do 10°C, rankiem trzeba wkładać kurtkę, a wieczory najchętniej spędza się pod kocem, jedno jest pewne: na horyzoncie widać jesień. A, jak powszechnie wiadomo, do październikowo-listopadowych oznak, tj. rozgrzewającej herbaty z imbirem i dyniowego ciasta, najlepiej pasuje… opasła powieść. Wszystkich moli książkowych powinna więc ucieszyć nasza jesienna promocja – sprawdź jej szczegóły.

Rabat na książki na jesień

Przed snem, w przerwie na lunch czy podczas kolacji – jesienią każda pora dnia wydaje się odpowiednia na czytanie. Właśnie dlatego dla wszystkich tych, którzy chandrę zastępują książką, przygotowaliśmy specjalne wydarzenie. Od 23 września przez cały okrągły tydzień odbywać się będzie nasz Jesieniarski Festiwal. Co to oznacza?

Po pierwsze – promocja. Od 23 do 30 września wybrane książki kupisz nawet z 50% rabatem. W tym wypadku nie ograniczamy się do jednego gatunku – podczas naszego wydarzenia taniej zamówisz zarówno kryminały, jak i fantastykę, literaturę faktu czy powieści obyczajowe.

Po drugie – literackie wymiany myśli. Jesieniary polecają – książki idealne na jesień”, spotkanie z Natalią @prostymislowami oraz Aleksandrą @alex.andthebooks, 26.09.22, 18:00 Instagram Wydaje nam się

Po trzecie – książkowy challenge na Instagramie. Chodzi tu oczywiście o zdjęcia – dodawajcie je na stories, z oznaczeniem naszego instagramowego profilu. W każdy dzień będzie nam przewodzić inna tematyka. Z wszystkich osób biorących udział w konkursie, które każdego dnia dodawały zdjęcia, wybierzemy jedną osobę, która zgarnie jesieniarski box. 🤩 Odwiedź naszego IG, aby poznać szczegóły.

Książkowe promocje na jesień

Wśród książek, które polecamy na jesień, znajdziesz tytuły z różnych gatunków. Jeśli więc chodzi o literaturę młodzieżową, polecamy:

Córka Smoka Autor: Adam Faber

 

  • serię „Krew Ferów” – trylogię Adama Fabera, w której sny stają się rzeczywistością, a do głosu dochodzą wiedźmy, koszmary i stworzenia nie z tego świata,
  • serię „Akademia Mrocznych Zaklęć” – przepełnioną okrucieństwem, śmiercionośnymi próbami i złowrogimi intrygami opowieść autorstwa K.F. Breene i Shannon Mayer.

 

 

 

Lubisz poczuć dreszczyk emocji? Podczas lektury czekasz, aż mocniej zabije Ci serce? W trakcie naszego festiwalu w promocyjnej cenie znajdziesz m.in. kryminały Izabeli Janiszewskiej:

 

 

 

Rabatem obejmiemy także thrillery Ruth Ware, która, przypomnijmy, przez współczesnych czytelników została okrzyknięta Agathą Christie nowego pokolenia:

 

 

Dla wszystkich spragnionych wiedzy i z natury ciekawskich przygotowaliśmy literaturę faktu w postaci:

 

 

Z literatury pięknej i obyczajowej w promocyjnej cenie znajdziesz natomiast:

 

 

Dla najmłodszych czytelników, którzy w krainie książek stawiają pierwsze kroki, mamy z kolei:

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

A po zamówieniu wybranych książek, w trakcie oczekiwania na dostawę wymarzonej paczki, zachęcamy do zapoznania się z następującymi artykułami:

książki na deszczowy dzieńCo dają nam książki? TOP 20 zalet czytania – wierzymy, że do lektury nie trzeba Cię przekonywać, ale… o tym, co dobre, zawsze warto poczytać,

Jaka książka na deszczowy dzień? – na wypadek, gdyby jesień szczególnie doskwierała,

Czym jest audiobook? Jak go słuchać? – nie samym czytaniem człowiek żyje, czyli trochę o audiobookach.